MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7358565
nr 735 8565
Byrå
1880-tal, längd: 113, djup: 53, höjd: 82
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:41:58
300 kr
600 kr